Foto a videoreportáž z Kavčích Hor na Praze 4, kam zavítala i kapela Slza!

V pátek 10. listopadu proběhl závěrečný koncert měsíčního cyklu na další pražské škole v projektu Kapela ve škole. Tentokrát jsme zahráli na Kavčích Horách, koncert se moc povedl. Velkým překvapením pro účastníky byla kapela Slza, která jako dárek dětem přišla děti podpořit po jejich první odehrané písni. Kluci z kapely si pak poslechli celý koncert a na závěr si s dětmi zahráli a zazpívali jejich písně z koncertu. Nakonec proběhlo společné focení a autogramiáda.

Od malička jsem chodil do hudební školy, ale dlouhou dobu mě to nebavilo. Až někdy v osmnácti letech mě hudba chytla a začal jsem se jí věnovat naplno. Působil jsem i jako pedagog a vyučoval hru na kytaru a z dlouhodobé zkušenosti tak vím, jak moc je důležité, aby člověk hrál to, co ho baví. Proto mě celá myšlenka projektu Kapela ve škole zaujala a jsem moc rád, že se jí můžeme zúčastnit,“ říká Lukáš Bundil, kytarista a zakladatel skupiny Slza. „Těší nás, že si žáci vybírají právě naše písničky, a moc rádi je podpoříme, aby měli k hudbě blíž a měli chuť se učit hrát na hudební nástroje,“ doplňuje Petr Lexa.

Podívejte se na podrobnou fotoreportáž na našem Facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1914671252183903.1073741841.1712095025774861&type=1&l=5f6d9114eb

A zde náš pravidelný videozáznam z koncertu:

A taky koukněte na krátkou reportáž na ČT Déčko, ve Zprávičkách, hledejte datum 13. listopadu a zhruba od času 3:30 poběží krátký záznam z koncertu: http://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

mh